• Wspólnota
  8 tys. pielgrzymów
 • 9 dni
  rekolecji w drodze
 • 215 km
  pielgrzymiego szlaku
 • droga
  do świętości
 • 25
  grup pielgrzymkowych

< >
Trasy
Zapisy na Pielgrzymkę
Aplikacja aPPT
Regulamin konkursu
Grupy Pielgrzymkowe

- Jak przejdziemy dzień drugi, to potem już jest z górki – te słowa to w zasadzie slogan słyszany w rozmowach pielgrzymów. To prawda. Najdłuższy, dla wielu najcięższy dzień, w którym przebyli nawet 50 kilometrów, już za pątnikami.

Zakochanych par z pewnością na pielgrzymce nie brakuje. Jednak poranna Msza Święta była momentem wyjątkowym, w którym szlak pielgrzymi skrzyżował się z wchodzącymi w kolejny etap w swoim życiu nowożeńcami. W Zabawie takich szczęśliwych par gościły aż dwie.

- Podnieście do góry ręce, na których macie obrączki – usłyszeli tarnowianie będący w drodze od ks. Michała Dąbrówki. - Bóg, który nas kocha do szaleństwa daje nam obrączkę – Swojego Syna. Patrzysz na Jezusa na krzyżu i masz pewność – Bóg mnie kocha. Jest mi wierny – utwierdzał zgromadzonych na Eucharystii Misjonarz Miłosierdzia.

Od teraz wędrujący tarnowianie kroczą po ziemi diecezji kieleckiej. Potwornie zmęczeni pątnicy kładą się spać. Słowo „wspólnota” coraz lepiej oddaje to, co tworzą pielgrzymi. Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno, by zacząć wędrować z nimi – fizycznie lub duchowo. Ta druga propozycja może okazać się jeszcze bardziej wymagająca, ale warto podjąć to wyzwanie. Cel coraz bliżej.

Real time web analytics, Heat map tracking

Partner Pielgrzymki

Do pielgrzymki pozostało:

Kontakt

Centrum Organizacyjne
Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej
Zabawa 2
33-133 Wał-Ruda
tel. (014) 678-14-48
pptarnowska@gmail.com