• Wspólnota
  8 tys. pielgrzymów
 • 9 dni
  rekolecji w drodze
 • 215 km
  pielgrzymiego szlaku
 • droga
  do świętości
 • 25
  grup pielgrzymkowych
< >
Trasy
Zapisy na Pielgrzymkę
Aplikacja aPPT
Regulamin konkursu
Grupy Pielgrzymkowe

Na postojach słychać już śpiewy, na wszystkich większych polankach ujawniają się kolejne talenty taneczne. Pielgrzymi są naprawdę niesamowici!

- To będzie najważniejsze kazanie w czasie tej pielgrzymki - rozpoczął mocno ks. Michał Dąbrówka. - Jezus jest w nich! - powtarzali później uczestnicy Mszy Świętej. Chodziło o opuszczonych, biednych, samotnych czy żebrających osobach, które, jak mówił kapłan, czasami potrzebują faktycznie naszego wsparcia finansowego, jednak najważniejsze jest poświecenie im czasu i... Czasami zwykły, prosty gest - przytulenie. - Właśnie wtedy, gdy przytulamy, dotykamy samego Boga - dodawał ks. Michał.

Pątnicy zmierzają już na nocleg. Jutro będzie miała miejsce jedna z najbardziej charakterystycznych Eucharystii w czasie pielgrzymki. Wszyscy pamiętają Msze Święta "na skałkach". Wiecie, co odbyło się tam dokładnie rok temu? Wędrowcy błogosławili się nawzajem, włącznie z kapłanami. A na koniec... Każdy miał publicznie złożyć obietnice swojego zaangażowania w Światowe Dni Młodzieży. Czy wszystkie z nich zostały dotrzymane?

Real time web analytics, Heat map tracking

Partner Pielgrzymki

Do pielgrzymki pozostało:

Kontakt

Centrum Organizacyjne
Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej
Zabawa 2
33-133 Wał-Ruda
tel. (014) 678-14-48
pptarnowska@gmail.com