• Wspólnota
  8 tys. pielgrzymów
 • 9 dni
  rekolecji w drodze
 • 215 km
  pielgrzymiego szlaku
 • droga
  do świętości
 • 25
  grup pielgrzymkowych
< >
Trasy
Zapisy na Pielgrzymkę
Aplikacja aPPT
Regulamin konkursu
Grupy Pielgrzymkowe

Przygotowania trwają w najlepsze. Zostało kilkanaście godzin do rozpoczęcia XXXV PPT. W tym czasie zaliczymy jeszcze kilka zakrętów: od sklepu do domu, od domu do punktu zbiórki bagaży, a później już ostatnia prosta – (nie)spokojna noc. Na tym etapie trzeba jasno określić stan przygotowań. Na pierwszy rzut oka wszystko spakowane, choć wielu mogło zapomnieć o najważniejszym – duchowym przygotowaniu.

Spowiedź Święta to najlepszy kosmetyk, którego możecie użyć do swojego oczyszczenia. Nie podrażnia, nie uczula, regeneruje. Dziwne, że często odkładamy ją na półkę – zwaną później – choć dobrze wiemy, że Bóg wypierze nasze brudy, wręczając nam w zamian serce nowe i czyste.

Daj sobie szansę na spokój duszy, nie tylko podczas pielgrzymki, ale każdego dnia. Zapukaj w drzwi konfesjonału, złap kapłana za rękaw, by zatrzymał się na chwilę, zadzwoń z prośbą o spotkanie.

Ci, którzy nie zdążą przeżyć dziś Sakramentu Pokuty i Pojednania, mają taką możliwość jutro podczas Eucharystii rozpoczynającej pielgrzymkę, a także przez wszystkie kolejne dni rekolekcji w drodze. Nie uciekajcie jednak od tego bliskiego spotkania z Bogiem, abyście mogli z czystym sercem powitać Jasnogórską Panią.

Real time web analytics, Heat map tracking

Partner Pielgrzymki

Do pielgrzymki pozostało:

Kontakt

Centrum Organizacyjne
Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej
Zabawa 2
33-133 Wał-Ruda
tel. (014) 678-14-48
pptarnowska@gmail.com