• Wspólnota
  8 tys. pielgrzymów
 • 9 dni
  rekolecji w drodze
 • 215 km
  pielgrzymiego szlaku
 • droga
  do świętości
 • 25
  grup pielgrzymkowych

< >
Trasy
Zapisy na Pielgrzymkę
Aplikacja aPPT
Regulamin konkursu
Grupy Pielgrzymkowe

„Parafia wspólnotą uczniów Chrystusa” to hasło XXXVII Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę, która rozpocznie się 17 VIII 2019 r. Eucharystią o godz. 6.30 sprawowaną na placu katedralnym w Tarnowie. Radio RDN Małopolska i Nowy Sącz będzie transmitowało Msze św. w Tarnowie i Częstochowie oraz każdego dnia przekazywało relacje z pielgrzymki.

My również każdego dnia będziemy przekazywać Wam najświeższe informacje z trasy tegorocznej PPT. W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach w miarę możliwości chcemy transmitować "na żywo" wszystkie Msze Święte, zarówno z część A, jak i z części B. Nie zabraknie też obszernych relacji z trasy, galerii zdjęć, i transmisji na naszym fanpejdżu.

Pracujemy również nad aktualizacją naszej pielgrzymkowej aplikacji "aPPT", która w tym roku również będzie służyć nam na trasie.

Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską będą prowadzone, tak jak w latach ubiegłych, w każdej parafii przez czerwiec i lipiec, a w sierpniu w miejscach organizacji poszczególnych grup. Koszt uczestnictwa w PPT wynosi 100,00 zł od osoby. Jeśli z domu idzie więcej osób, każda następna płaci 70,00 zł. a każde dziecko do kl. III gimnazjum włącznie tylko 20 zł resztę dopłaca Caritas.

Real time web analytics, Heat map tracking

Partner Pielgrzymki

Do pielgrzymki pozostało:

Kontakt

Centrum Organizacyjne
Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej
Zabawa 2
33-133 Wał-Ruda
tel. (014) 678-14-48
pptarnowska@gmail.com